Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jejich revírem je Brandýs nad Labem až po Starou Boleslav.Jejich tempo je vražebné Jejich protivníci jsou zloději,řidiči špatně parkujících vozidel a Odklápěči popelnic majtelé vraku a neukáznění pejskaři.Muží z měské policie Brandýs nad Labem-Stará boleslav pracují ve dne i v noci.Jejich úkolem je chránit veřejný pořádek a naší bezpečnost.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dvě řízené střely prolétly městem

(P, 8. 9. 2012 15:53)

Dobrý den, pane starosto,

chtěl bych se s vámi podělit o následujíc příběh... Dne 6.9.2012 kolem 14. hodiny měřila městská policie rychlost. Měřila v kopci při výjezdu z obce Podolánka. A kde jinde než právě před cedulí konec obce. Já chápu, že Pomáhala a chránila. Pomáhala plnit rozpočet a chránila tím svou ekonomickou životaschopnost.

Měření fungovalo velmi dobře, protože stavěli jedno auto za druhým. Ovšem důsledkem toho se rozhodl nějaký trouba, že nezastaví... Chlapci v uniformách tedy naskákali do policejního vozu a začala honička jak z filmu. Projeli Dřevčicemi ve velkým stylu jako při závodech
Formule 1 v Monaku. Přiřítili se do Brandýsa a první přechod vzali rychlostním rekordem. Mimochodem je tam třicítka a lidé přecházejí na zastávku MHD. Naštěstí celá akce skončila bleskovým zásahem v Brandýse u náměstí.

Já jen doufám, že taková honba za tisícovou pokutou se vyplatila a jsou na ní strážnici náležitě hrdí. Protože si zaslouží pochvalu jak „pomáhají a chrání“. Co na tom, že spěchali tak, že si ani neměli čas zapnout majáky. A už vůbec, co je komu do toho, že málem někoho přejeli. Hlavně, že toho „drzého gaunera“ chytli.kokot

(Debil, 18. 9. 2010 11:53)

Hlavně že ti píšeš nejlíp propadáš a mě tady pomlouváš di do prdele.

SAMÍ CHYBI

(CYBI, 25. 4. 2010 13:38)

VČUDE CHYBI

Ještě kdyby

(Patrik, 10. 3. 2009 20:46)

Hlavně že ty píšeš úplně nejlíp ty píšeš bi s měkím i a todle mám dobře protože sem to okopčil z www.meskapoliciebrandy.cz takže hnet nepiš jo.

chyba

(kuba kunst, 17. 11. 2008 15:12)

MÁŠ TAM CHYBU MAJTELE CO TO JE SPÍŠ MAJITELÉ.